
Hot
-8 %
La orice comanda de peste 1000 lei transportul este GRATUIT+Un odorizant auto cadou
IBO JSW 150 Pompa Centrifugala Autoamorsanta de suprafata
Caracteristici generale | |
Tensiune Alimentare | 220V |
Debit nominal mediu (l/min) | 45 |
Inaltime recomandata de refulare (m) | 30 |
Putere (kw) | 1.5 |
Debit maxim (l/min) | 80 |
Inaltime max refulare (m) | 45 |
351,05 Lei
322,49 Lei
Fără TVA: 271,00 Lei
- Stoc: In Stoc
- Model: JSW150
- Greutate: 9.20kg
Pompă Centrifugală Autoamorsantă de suprafață IBO JSW 150
Pompă de suprafață centrifugală cu o singură treaptă care datorită utilizării tubului Venturi, poate crește puterea de aspirație. JSW a fost proiectat pentru a pompa apă curată rece din sursa de apă și pentru a crește presiunea. Pompele JSW sunt silențioase , foarte eficiente și au o putere de aspirație foarte bună. Pompele JSW 150 au un rotor de cupru. Fiecare pompă JSW este echipată cu protectie termica echipată in motor .
APLICARE
Pompele pot fi folosite pentru alimentarea cu apă a apartamentelor , a cabanelor si a grădinilor . Combinate cu recipiente sub presiune , pompele pot fi utilizate in gospodarii cu mai multe familii ,sisteme de stropire cu aspersoare , agricultură , industrie .
Pompele JSW 150 au un rotor de cupru. Fiecare pompă JSW este echipată cu protectie termica echipată in motor .Carcasa pompei este fabricată din fontă , la JSW 150 rotorul este fabricat din material compozit (Noryl) , etansarea axului se face prin alunecare cu ajutorul unui inel-garnitură.adâncimea de aspiratie este pana la 8m.
Greutate pompă 15 kg
Racordare teava: 1"
Producator: IBO Polonia
Caracteristici generale | |
Tensiune Alimentare | 220V |
Debit nominal mediu (l/min) | 45 |
Inaltime recomandata de refulare (m) | 30 |
Putere (kw) | 1.5 |
Debit maxim (l/min) | 80 |
Inaltime max refulare (m) | 45 |
Etichete: Pompa,
Centrifugala,
Autoamorsanta,
IBO,
JSW,
150